پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
»   اخبار, اخبار هفته, اسلایدر  »   فعالیت های جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در دهه مبارک فجر
19 بازدید
17 بهمن 1398 , ساعت 12:09

حمیدرضا رفیعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه :

فعالیت های جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در دهه مبارک فجر

 حمیدرضا رفیعی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هدف از برگزاری برنامه های جمعی این شعبه از قبیل برنامه های پیاده روی دسته جمعی،مسابقات تیر اندازی ،بازدید از خانواده های معظم شهدا و ... را افزایش روحیه امید و خودباوری و همچنین ارتقای سطح تاب آوری جامعه و جوانان دانستند.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان در گفتگو با رییس این جمعیت درباره فعالیت های انجام شده در دهه فجر خبر می دهد.

در این ایام برنامه های متنوعی از قبیل گلزاران قبور شهدا،برنامه های پیاده روی دسته جمعی،مسابقات تیر اندازی ،بازدید از خانواده های معظم شهدا و … در این جمعیت برگزار گردید.

حمیدرضا رفیعی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هدف از برگزاری برنامه های جمعی این شعبه از قبیل برنامه های پیاده روی دسته جمعی،مسابقات تیر اندازی ،بازدید از خانواده های معظم شهدا و … را افزایش روحیه امید و خودباوری و همچنین ارتقای سطح تاب آوری جامعه و جوانان دانستند.

وی همچنین خاطرنشان کردند ” افزایش امید و روحیه در جوانان باعث پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کاهش سطح معضلات اجتماعی نظیر اعتیاد می گردد.

رفیعی در پایان از همکاری مسئولان استان و شهرستان با این جمعیت و حضور مفید و موثر اعضای این جمعیت در برنامه های دهه مبارک فجر تشکر و قدردانی نمود.

 

 

مشاهده تصاویر مربوطه

هلال خِرامه

موضوعات وب سایت جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه اخبار  , اخبار هفته  , اسلایدر

    به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در تاریخ 22 اسفندماه 1398 بنا به نیاز ایستگاه غربالگری جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه 1 عدد کاروان تفریحی با هماهنگی رئیس محترم اداره فنی و حرفه ای شهرستان خرامه جهت...
🚩 به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه بنا به تصمیمات شورای تامین و کمیته پیشگیری از کروناویروس این شهرستان ایستگاه تست کرونا در مبادی ورودی شهرستان خرامه راه اندازی گردید. این ایستگاه که با همکاری جمعیت *هلال احمر شهرستان خرامه،...
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با توجه به فراگیر شدن کروناویروس و اهمیت ضدعفونی سازی تجهیزات جهت پیشگیری از شیوع این ویروس تجهیزات اداری جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه به صورت روزانه استریل و ضدعفونی می...

برچسب های وب سایت جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه

از ستاد چه خبر؟
  • آخرین اخبار

  • جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه-کمک به حادثه دیدگان