پنجشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
»   اخبار ستادی, اسلایدر  »   طیب طاهرزاده از آموزش های جمعیت هلال احمر فارس می گوید
178 بازدید
16 بهمن 1398 , ساعت 9:52

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از بهره مندی 81 هزار و 790 نفر در این استان از آموزش های جمعیت هلال احمر طی 9 ماه گذشته  خبر داد.

طیب طاهرزاده از آموزش های جمعیت هلال احمر فارس می گوید

به منظور تربیت امدادگران و نجاتگران در پاسخگویی سریع به حوادث و سوانح تعداد 4440 نفر در قالب 167 دوره آموزش تخصصی امداد شامل دوره های مقدماتی امداد و مقدماتی نجات ، پایه اقدامات پیش بیمارستانی ، حمایت های روانی ، تغذیه اضطراری ، جستجو ونجات در جاده و حمل و نقل و جستجو ونجات درسیلاب و  محیط های آبی شرکت و در تیم های امدادی سازماندهی شدند .

بیش از 81 هزار نفر در فارس ازآموزش های جمعیت هلال احمر بهره مند شدند

معاون آموزش و پژوهش  جمعیت هلال احمر استان فارس از بهره مندی 81 هزار و 790 نفر در این استان از آموزش های جمعیت هلال احمر طی 9 ماه گذشته  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ طیب طاهرزاده  اظهار کرد: در 9 ماهه اول سال جاری تعداد 81790 نفر از آموزش های جمعیت هلال احمر بهره مند شدند.

طاهرزاده افزود: از این تعداد بالغ بر 77 هزار و 350 نفر در دوره های آموزش عمومی و همگانی شامل کمک های اولیه ، پایه داوطلبی ، آمادگی در مقابل مخاطرات و همگانی مبتنی برنیاز شرکت نموده اند.

وی اضافه کرد: به منظور تربیت امدادگران و نجاتگران در پاسخگویی سریع به حوادث و سوانح تعداد 4440 نفر در قالب 167 دوره آموزش تخصصی امداد شامل دوره های مقدماتی امداد و مقدماتی نجات ، پایه اقدامات پیش بیمارستانی ، حمایت های روانی ، تغذیه اضطراری ، جستجو ونجات در جاده و حمل و نقل و جستجو ونجات درسیلاب و  محیط های آبی شرکت و در تیم های امدادی سازماندهی شدند .

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: دوره های ذکر شده در شعب 26 گانه جمعیت هلال احمر در فارس برگزار گردیده است.

طاهرزاده  تصریح کرد: تعداد 10 دوره ضمن خدمت نیز جهت کارکنان جمعیت هلال احمر استان به منظور بالا بردن بهره وری پرسنل برگزار گردیده که تعداد 832 نفر دوره در این کلاس ها شرکت داشته اند .

وی در پایان یادآور شد: این دوره ها با استفاده از اعتبارات تخصیصی، منابع درآمدی و خدمات داوطلبانه خیرین و مدرسان برگزار شده است.

خبرگزاری مهر

موضوعات وب سایت جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه اخبار ستادی  , اسلایدر

    به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در تاریخ 22 اسفندماه 1398 بنا به نیاز ایستگاه غربالگری جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه 1 عدد کاروان تفریحی با هماهنگی رئیس محترم اداره فنی و حرفه ای شهرستان خرامه جهت...
🚩 به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه بنا به تصمیمات شورای تامین و کمیته پیشگیری از کروناویروس این شهرستان ایستگاه تست کرونا در مبادی ورودی شهرستان خرامه راه اندازی گردید. این ایستگاه که با همکاری جمعیت *هلال احمر شهرستان خرامه،...
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با توجه به فراگیر شدن کروناویروس و اهمیت ضدعفونی سازی تجهیزات جهت پیشگیری از شیوع این ویروس تجهیزات اداری جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه به صورت روزانه استریل و ضدعفونی می...

برچسب های وب سایت جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس در پیامی،ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع)، طلب یاری از خدواند متعال را در این روز پر برکت جهت عبور از شرایط دشوار کنونی خواستار شدند. متن پیام  حسین درویشی بدین...
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به افراد تحت پوشش بیمه تکمیلی البرز معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان فارس از انعقاد قرارداد با بیمه البرز به منظور انجام امور دندانپزشکی در درمانگاه این جمعیت خبر داد. به گزارش روابط عمومی...
مهدی خوبیار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به لزوم آمادگی برای فصل بارش و سرد برای امدادرسانی در استان، اظهار داشت: 7 پایگاه امداد و نجات کوهستان و تعداد 26 پایگاه بین شهری در سطح جاده های استان...
از ستاد چه خبر؟
  • آخرین اخبار

  • جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه-کمک به حادثه دیدگان