برپایی ایستگاه تست کرونا در مبادی ورودی شهرستان خرامه

جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه-بازدید فرماندار از ایستگاه تست کرونا جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه و شبکه بهداشت

چاپ

🚩 به گزارش جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه بنا به تصمیمات شورای تامین و کمیته پیشگیری از کروناویروس این شهرستان ایستگاه تست کرونا در مبادی ورودی شهرستان خرامه راه اندازی گردید.

این ایستگاه که با همکاری جمعیت *هلال احمر شهرستان خرامه، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر نهادهای مربوطه* برگزار گردید، از تمامی خودروهای ورودی شهرستان تست اولیه کروناویروس (اندازی گیری تب با دستگاه تب سنج) صورت می گیرد.

🔷 *حمیدرضا رفیعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه* ضمن تشکر از نهادهای مختلف همکار در برگزاری برنامه های پیشگیری و کاهش سرایت ویروس کرونا بخصوص فرماندار محترم شهرستان آقای فرهاد جهانخواه،رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آقای مصطفی دانش و همچنین فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان خرامه از همکاری و هماهنگی بوجود آمده در جهت رفع کمبودها و برقراری این ایستگاه تشکر نمودند.

🔷 *فرهاد جهانخواه ،فرماندار شهرستان خرامه* با بیان این موضوع که بهترین راه پیشگیری از شیوع این بیماری غربالگری افراد بیمار است برگزاری ایستگاه تست مبادی ورودی شهرستان را از برنامه های مطلوب عنوان نمودند که می تواند در کاهش شیوع این ویروس اثر مطلوبی داشته باشد.

🔷 *مصطفی دانش رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان* نیز با حضور در جمع داوطلبین جمعیت از *همکاری اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه* در راستای مقابله با شیوع این ویروس تشکر نمودند، ایشان ضمن تاکید بر بررسی تمامی سرنشینان خودروهای ورودی به شهر نحوه انجام تست اولیه و چگونگی انجام موارد مربوط به انتقال فرد مشکوک به بیماری کروناویروس را بیان نمودند.شایان ذکر است شبکه بهدشات و درمان نسبت به آموزش و تجهیز نیروهای جمعیت هلال احمر جهت ارائه خدامت در این ایستگاه پردااختند.