پیام تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

سید جواد موسوی

چاپ

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، شهرستان خرامه موسوی در پیامی روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر  را تبریک گفتند. متن پیام بدین شرح است «هر زمان سخن از مفاهیمی چون ایثار، فداکاری، از جان گذشتگی و مهربانی به میان می‌آید بدون تردید نام جمعیت هلال احمر و رادمردان و شیرزنان آن به ذهنها متبادر می‌گردد. آری سخن از انسانهای پاک و  وارسته‌ای است که با  دست‌های پرتلاش؛ سینه‌های لبریز از امید؛ دل های سرشار از شور یاری همچون فرشتگان بی‌هیچ گونه منت و درخواستی سر بر فرمان خدا نهاده  و  از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می شتابند.

چه سپید است دل هاتان و چه روشن و امیدبخش است چشم هاتان. مهر خدا در سینه شما جاری است. تلاشتان پرثمر باد ای مهرورزان و ای قطره های زلال محبت!

تلاش شما تلاشگران و امدادرسانان هلال احمر همیشه شایسته تقدیر و سپاس است. هرچند این سپاسمندی‌ها بهای تلاش شما نخواهد شد، لیکن بر خود لازم می‌دانم به مناسبت ۱۵ الی ۲۱ اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از باب     « مَن لَمْ یَشْکُرِ الْمَخلُوق، لَمْ یَشْکُرِ الْخالِق» مراتب تشکر و تقدیر خود را از تلاشها، خدمات و زحمات ارزنده و بی‌شائبه خانواده بزرگ  جمعیت هلال احمر خرامه اعلام نمایم و امید است با استعانت از پروردگار متعال و در سایه عنایات و توجهات حضرت حجت(ارواحنا له الفداء) با همکاری و همدلی تمامی شما تلاشگران عرصه احسان، بشردوستی و نیکوکاری شاهد توفیقات بیشتر و موفقیت های عظیم تری در راستای انجام مأموریت‌ها و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم. »