چهارشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۷
»   شهرداری خرامه  »   مهندس هادی ایزدی از برخی نظرات خود پیرامون مدیریت شهر خبر می دهد
84 بازدید
9 آذر 1396 , ساعت 1:20

گفتگو با شهردار شهرستان خرامه

مهندس هادی ایزدی از برخی نظرات خود پیرامون مدیریت شهر خبر می دهد

مهندس ایزدی : من به نوبه خود اعلام می کنم که : خرامه، با اتکا به پیشینه فرهنگ و تمدن خود، می‌تواند الگوی شهر مذهبی ، زیبا و خلاق باشد ، شعار بنده کار و خدمت صادقانه است و تاکنون وارد هیچ فعالیت سیاسی و حزبی نشده و نخواهم شد و در تلاش هستم از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای توسعه و پیشرفت شهرم گام بردارم.

  ضمن حمد و سپاس به خالق هستی بخش و درود بر آخرین سفیر الهی محمد مصطفی و خاندان پاک مطهرش و ائمه معصومین (ص) و بزرگ معمار انقلاب اسلامی امام راحل و آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون برای رهبر فرزانه ما، اینک که منتخبین شما اینجانب را برای شهرداری معرفی و تعیین نمودند از حسن اعتماد اعضای محترم شورای شهر سپاسگزارم ، اکنون با نگرانی از روند توسعه و پیشرفت شهر خرامه باداشتن همه مواهب طبیعی و الهی که شایسته آن است این نگرانی همراه با تعامل و همکاری و همراهی تمام اقشار مختلف ، و به چشم انداز و کارنامه مطلوب انشاالله ختم شود و فقط دعای خیر شما عزیزان بدرقه راه خدمتگزاری بنده ، بهترین و بالاترین هدیه شما به اینجانب خواهد بود و با آرزوی ساختن خرامه ای شایسته محبان اهل بیت (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س)در دهه‌های اخیر با توسعه اقتصاد صنعتی، جمعیت شهرنشینی رو به افزایش نهاده و شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خاصی را حاکم کرده که سرفصل همه آن‌ها، جایگزینی مفهوم شهروندی به‌جای شهرنشینی است.

خبر خرامه - شهردار خرامه - هادی ایزدی

  در شهرهای پیشرفته امروز، همه افراد جامعه خود را سهیم و شریک در مدیریت شهر می‌دانند و به نوعی در مسیر توسعه شهر تلاش می‌کنند و تعامل نزدیک شهروندان با مدیران شهری، شرایط مناسب و افزایش کیفیت زندگی را ایجاد می‌کند. که این فرهنگ می بایست در شهر ما هم ایجاد گردد . هر چند مهاجرت بسیاری از شهروندان حکایت از عدم درامد کافی در این شهرستان دارد که آن هم انشاا.. با یاری خداوند و ایجاد بسترهای مناسب که از جمله ی آن تاسیس کارخانه های سیمان و فولاد شهرستان و اتمام مسیر خرامه به نیریز و دیگر مسیرها رفع خواهد شد.

  من به نوبه خود اعلام می کنم که : خرامه، با اتکا به پیشینه فرهنگ و تمدن خود، می‌تواند الگوی شهر مذهبی ، زیبا و  خلاق  باشد.

  مهندس ایزدی در سخنان خود به عنوان شهردار خرامه با اشاره به اینکه  خرامه شهری است که شاید نظیر آن در کشور کم باشد اظهار داشت: عنوان شهر فاطمه الزهرا (س) وپوشش اسلامی زنان و دختران شهرمان نه تنها برای این شهر بلکه برای تمام کشور افتخار بزرگی به حساب می‌آید و این خود نشان از مذهبی بودن شهرمان دارد.

  شهر زیبا ساخته نمی شود مگر با مشارکت و همکاری عمومی تا آنجا که ما با عنوان شهرداری می توانیم در این راه قدم بر میداریم و با توجه بیشتر به فضای سبز و نظافت عمومی و در بخشهایی، فعالیت های عمرانی این امر را دنبال خواهیم کرد اما بعضی از شهروندان با عدم رعایت نظافت عمومی و شهروندی ، باعث ایجاد مشکلات و اختلال در این امور می شوند. چرا که در بخشهایی از شهر کسبه از جدول خیابان بعنوان سطل زباله استفاده می کنند و تعداد زیاد تابلو های فرعی باعث نازیبایی سیما و منظر شهر هستند ، که مطمئن هستم تمام شهروندان آن را از نزدیک دیده اند اما امان از رعایت قانون و رعایت بهداشت و نظافت عمومی. همچنین در بعضی از محلات بعد از جمع آوری زباله ها شهروندان اقدام به گماردن سطل های خود در کوچه و معابر می کنند که این خود از عدم همکاری با سیستم شهرداری حکایت دارد و انشا ا.. که از همین امروز با چنین ناهماهنگی هایی روبرو نخواهیم شد.

  شهر خلاق، با مدیریت تعاملی توسعه پیدا می‌کند و مشارکت شهروندان، فرآیند برنامه‌ریزی را توسعه می‌دهد و هرچقدر آموزش‌های فردی توسعه پیدا کند، رسیدن به اهداف نیز آسان‌تر و نزدیک‌تر می‌شود.

خبر خرامه - شهردار خرامه- هادی ایزدی

مهندس ایزدی :باید برنامه محور در شهر حرکت کنیم .

  وی تصریح کرد: اگر من شهردار ، روزی نسبت به مشکلات شهری بی توجه باشم دیگر شهردار نیستم و موضوعات و مسائل شهری باید دغدغه همیشگی مدیران شهری باشد.

  برای مشارکت شهروندان در اقدامات اقتصادی شهرداری باید اعتماد شهروندان به شهرداری افزایش یابد و مطالبه گری میان شهروندان و شهرداری باید نسبت دو طرفه پیدا کند. نه اینکه مثل تعداد زیادی از شهروندان فقط دنبال ارائه خدمات شهرداری به ایشان باشند اما دریغ از پرداخت کوچکترین عوارض قانونی که حق مسلم شهرداری است ایشان تقاضای همه نوع خدمات از شهرداری دارند اما زمان پرداخت عوارض فقط دنبال چانه زنی و سفارشات به جهت عدم پرداخت عوارض هستند. در این مدت کوتاه که بنده بعنوان شهردار خادم شهروندان بودم به عینه مشاهده کرده ام ومی بینم که 90 درصد مراجعین به شهرداری با همین طرز تفکر به شهرداری مراجعه می کنند.

خبر خرامه - شهردار خرامه- هادی ایزدی

  ایزدی خاطر نشان کرد:  شعار بنده کار و خدمت صادقانه است و تاکنون وارد هیچ فعالیت سیاسی و حزبی نشده و نخواهم شد و در تلاش هستم از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای توسعه و پیشرفت شهرم گام بردارم.

روابط عمومی شهرداری خرامه

موضوعات مرتبط شهرداری خرامه

اعضای شورای شهر دور پنجم از ابتدای شروع فعالیت خود اولین اولویت کاری خود را حل مشکل کمربندی بیان نمودند لذا از آنجا که احداث کمربندی از وظایف اداه راه و شهرسازی می باشد. در پی حل این موضوع جلسات...

برچسب های مرتبط

 • دنیای سیاست

 • طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا
  گزارش تصویری - خانه و باغ
 • نظر سنجی

  عملکرد شهردار خرامه را در سال 1396 چگونه ارزیابی میکنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها

 • موضوعات

 • تبلیغات خبر خِرامه
 • اجتماعی

 • تارنمای خبر خِرامه