مشکل کمربندی خرامه برطرف می شود

کمربندی خرامه

چاپ

حسین آرگیو در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه حل مشکلات جاده‌ های خرامه نیاز به توجه ویژه مسئولان عالی ‌رتبه استانی و کشوری دارد، گفت: رهایی این شهرستان از وضعیت موجود تنها با تزریق اعتبار و تامین بودجه‌ های لازم انجام شدنی است.

وی با اشاره به حجم عظیم کارها و پروژه‌ های عمرانی و اقتصادی در بیشتر نقاط استان از جمله خرامه افزود: شهروندان خرامه انتظار دارند مسئولان وزارت و اداره کل راه و شهرسازی استان نگاه ویژه‌ ای به پروژه‌ های جاده ‌ای خرامه داشته باشند.

 فرماندار خرامه با اشاره به اینکه برای ایجاد راه ‌های ارتباطی بین شهرستان‌ های همجوار با خرامه باید جاده کمربندی در مبادی و ورودی شهر داشته باشیم، ادامه داد: برای این امر لازم است اداره کل راه و شهرسازی هرچه زودتر اقدام به برطرف شدن موانع و مشکلات موجود در این زمینه کنند.

آرگیو پروژه خاوران – خرامه – سعادت‌ شهر را یک طرح بزرگ ملی معرفی کرد و گفت: این پروژه که کمربند بزرگ شیراز نامیده می‌ شود مسیر بندرعباس به اصفهان را بیش از ۱۰۰ کیلومتر کوتاه‌ تر می کند.

وی با اشاره به اینکه با بهره برداری از محور یاد شده و همچنین جاده خرامه – نی ‌ریز، شهرستان خرامه به یک چهارراه ارتباطی تبدیل می شود، ادامه داد: این امر سبب می شود جایگاه این شهرستان از نظر اقتصادی و اشتغال بسیار ارتقا یابد.

فرماندارخرامه با اشاره به اینکه در تلاشیم مشکل کمربندی را حل کنیم چرا که با راه ‌اندازی کمربندی، بی‌ گمان ترافیک وسایل نقلیه سنگین از خیابان ابوالفضل (ع) برداشته می شود، خاطرنشان کرد: در این صورت نه تنها آسیبی به زیرساخت ‌ها نمی ‌رسد بلکه خطر تصادفات و آسیب‌ های جانی نیز کاهش می‌یابد.