پنجشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷
»   خط توسعه  »   عملیات انتقال آب شهرستان خرامه سرعت گیرد
46 بازدید
25 اسفند 1396 , ساعت 19:05

فرماندار خرامه :

عملیات انتقال آب شهرستان خرامه سرعت گیرد

باتوجه به وضعیت منطقه و کمبود بارش و خشکسالی‌های متوالی در چند سال اخیر و از بین رفتن آب‌های زیرزمینی و سطحی، انتقال آب شرب و صنعت به شهرستان خرامه امر ضروری است.

به گزارش ایرنا فرهاد جهانخواه جمعه در بازدید از پروژه های عمرانی مربوط به انتقال آب شرب و صنعت از سد درود زن به شهرستان خرامه بیان کرد:دولت توجه ویژه به خدمات رسانی از جمله اجرای پروژه های عمرانی و زیر بنایی، راه سازی، بهسازی، آب، برق، گاز رسانی، ارائه تسهیلات و ایجاد اشتغالزایی به شهرستان داشته و خواهد داشت.

عملیات انتقال آب خرامه
وی افزود: باتوجه به وضعیت منطقه و کمبود بارش و خشکسالی‌های متوالی در چند سال اخیر و از بین رفتن آب‌های زیرزمینی و سطحی، انتقال آب شرب و صنعت به شهرستان خرامه امر ضروری است.
جهانخواه گفت: اجرای این پروژه با کلنگ زنی استاندار فارس در آبان ماه امسال 96 شروع شده و باید با اهتمام مسئولین آب منطقه‌ای و متولیان اجرای پروژه، عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب و صنعت از سد درودزن به خرامه با سرعت بیشتری انجام گیرد.
نماینده و مجری طرح آب منطقه ای خط انتقال آب به شهرستان خرامه عنوان کرد: عملیات اجرای مخزن ذخیره و انتقال آب آغاز شده و باجدیت ادامه خواهد یافت.
علی غفاری افزود: مشخصات خط انتقال آب شرب از سد درودزن به شهرستان به طول 98 کیلومتر و سه مخزن پمپاژ در طول مسیر و یک مخزن جهت ذخیره در منطقه کوه تیر عملیات آغاز شده و همچنین آب انتقال یافته 662 لیتر در ثانیه و 5/2 میلیون لیتر در سال است.
وی افزود: از این مقدار 518 لیتر در ثانیه که حجمی قریب به 84 درصد از آب انتقال یافته به شهرستان خرامه است که از این مقدار 280 لیتر در ثانیه به صنعت و مقدار باقی مانده به آب شرب شهر و روستاهای شهرستان اختصاص می‌یابد.
خرامه در شرق شیراز واقع شده است.

خبرگزاری ایرنا

موضوعات مرتبط خط توسعه

به گزارش دریافتی شنبه ایرنا از روابط عمومی فرمانداری خرامه، در این سفر نماینده شرکت جهاد نصر در پروژه مسیر خرامه - نی ریز متعهد شد فاز اول این مسیر را حداکثر در دو ماه آینده تکمیل و برای افتتاح...
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان  خرامه، همزمان با دهه  مبارک فجر، فاز دوم بیمارستان جواد الائمه (ع) خرامه با حضور حجت الاسلام محمد صباحی نماینده ولی فقیه در شهرستان خرامه، یدالله رحمانی...
اعضای شورای شهر دور پنجم از ابتدای شروع فعالیت خود اولین اولویت کاری خود را حل مشکل کمربندی بیان نمودند لذا از آنجا که احداث کمربندی از وظایف اداه راه و شهرسازی می باشد. در پی حل این موضوع جلسات...

برچسب های مرتبط

 • دنیای سیاست

 • طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا
  گزارش تصویری - خانه و باغ
 • نظر سنجی

  عملکرد شهردار خرامه را در سال 1396 چگونه ارزیابی میکنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها

 • موضوعات

 • تبلیغات خبر خِرامه
 • اجتماعی

 • تارنمای خبر خِرامه