دیدار فرماندار شهرستان خرامه با رییس و اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه

خبر خرامه - دیدار فرماندار شهرستان خرامه با رییس و اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه (4)

چاپ

ین روزها فرمانداری شهرستان خرامه شاهد مراجعه نهادهای اداری و دولتی شهرستان و تشکیل جلسات متعدد می باشد،آقای جهان خواه فرماندار جدید شهرستان ضمن استقبال از این جلسات هدف از برگزاری این جلسات را شناخت هر چه بیشتر اوضاع عمومی شهرستان و دغدغه های موجود در شهر و سپس برنامه بندی و اولویت بندی این مشکلات و موانع می داند.

میهمان امروز نیز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه بود که با میهمانوازی گرم فرمانداری این شهرستان روبرو شدند، در این دیدار که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارکنان این اداره ، هنرمندان شهرستان و اصحاب رسانه برگزار گردید ، درخواست های کلی و انتظارات جامعه فرهنگی و هنری شهرستان در این حوزه  با اولویت های ذیل مطرح گردید:

 • تاکید بر وجود استعدادهای استانی و ملی در عرصه فرهنگ و هنر و بهره گیری از این استعدادها

 • هماهنگی هر چه بیشتر  ادارات شهرستان در برنامه های فرهنگی با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری متقابل

 • مساعدت های مختلف و در حد توان از نشریات مکتوب داخلی شهرستان خرامه

 • توجه به اصول زیباسازی شهری توسط هنرمندان و متخصصین این حرفه

 • توجه به اهمیت احترام به هنر و موسیقی بخصوص در جلسات و همایش ها و … توسط مسئولین اداری شهرستان

   

خبر خرامه - دیدار فرماندار شهرستان خرامه با رییس و اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه

خبر خرامه – دیدار فرماندار شهرستان خرامه با رییس و اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه

جهان خواه،فرماندار جدید شهرستان خرامه ضمن شنیدن و یادداشت موارد مهم از بین مسایل مطرح شده،با خوش آمد گویی به مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه،موضوعات ذیل را مطرح نمودند.

 • انجام هر گونه کمک در حد توان مجموعه فرمانداری به مسائل هنری و فرهنگی شهرستان

 • توجه به مسائل اصلی شهرستان و اولویت بندی و برنامه ریزی جهت رفع مشکلات اصلی

 • توجه به تعامل و همکاری و تاکید بر حفظ اتحاد در راستای پیشبرد اهداف مورد نظر و حل مشکلات در شهرستان

 • استفاده از مجموعه هنری و رسانه ای شهرستان در جهت رفع آسیب های اجتماعی و همچنین مشکلاتی نظیر کمبود آب و صرفه جویی در منطقه

فرماندار جدید شهرستان خرامه با اشاره به اهمیت هنر در انتقال فرهنگ اسلامی خاطرنشان کرد که ” اگر شما دقت کنید اکثر برنامه های تبلیغی و ملی میهنی و اسلامی در قالب اشعار ، سروده های زیبا و فیلم هایی نظیر مسایل تاریخی اسلام منتقل و بیان شده است” و هنر تاثیر بسیاری در انتقال فرهنگ اسلامی دارد.

ایشان همچنین کتاب جاذبه و دافعه حضرت علی (ع) را کتابی بسیار تاثیر گذار در حوزه فرهنگ و اخلاق دانستند و میهمانان را به خواندن هر چه بیشتر این کتاب تشویق نمودند.

دریافت نسخه آنلاین کتاب پیشنهادی فرماندار

 

خانم هاشمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تاکید بر گفته های فرماندار جدید شهرستان خرامه بیان کردند که از ابتدای ریاست بنده در این اداره ضمن مشاهده بسیاری از ناملایمت ها و ناهماهنگی ها این حوزه  در سطح شهرستان، بنده سعی نموده ام مسائل مختلف با اتحاد و تعامل حل شوند.

ایشان همچنین خاطرنشان کردند :  ما هنرمندان و نیروهای پر توانی در شهرستان خرامه داریم که طی دوره ریاست بنده سعی نموده ام بیشترین همکاری را با اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم.

 

مشاهده گالری تصاویر این خبر