پنجشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۷

درباره خبر خِرامه

نماد خبر خِرامه

 

بسمه تعالی

خبر خرامه یکی از خبرگزاری های محلی جمهوری اسلامی ایران می باشد که دفتر مرکزی این نهاد خبری در شهرستان خرامه واقع در استان فارس قرار گرفته است.

شهرستان خرامه واقع در استان فارس در ۷۵ کیلومتری شرق شیراز و مرکز استان قرار دارد.این شهرستان از شمال با ارسنجان، از شمال شرقی با آباده طشک و از شرق با نی ریز، از شمال غربی با مرودشت و زرقان و از غرب با شیراز، از جنوب با شهرستان سروستان و از جنوب شرقی با استهبان و فسا همسایه می‌باشد.شهرستان خرامه دارای دو شهر خرامه و سلطان شهر می‌باشد. خرامه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. [1]

این خبرگزاری با مدیریت مهندس جمال علیایی با  رعایت  کیفیت محتوا ، اصل تازه بودن خبر با رویکرد سازندگی ، صلح و دوستی و مشارکت جمعی در زمینه تعالی جامعه و سوق الی الله تحت ولایت پروردگار متعال در زمینه اطلاع رسانی در تاریخ  1396/10/18 موفق گردید مجوز مربوط به امور خبرگزاری بر خط را کسب نماید که این بستر اکنون با  آدرس ” khabarekherameh.ir ”  در دسترس می باشد.

مجوز خبر خرامه

جمال علیایی ضمن گذراندن دوره های ارتباط جمعی در پیشینه کاری ( Resume ) خود سابقه همکاری با روزنامه شهروند در دفتر مرکزی این روزنامه که مستقر در تهران است را دارد

index

ارتباطات جمعی

همچنین از دیگر توانایی های مدیر مسئول فعلی خبر خِرامه تسلط به  اصول طراحی و ساخت اپلیکیشن تحت سیستم عامل اندروید و سایت های خبری می باشد که دوره های آموزشی خود را از جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران اخذ نموده است.

 

application-license css-license javascript
  • موضوعات

  • تبلیغات خبر خِرامه
  • اجتماعی

  • تارنمای خبر خِرامه