چهارشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۷
»   ورزشی  »   افشارزاده فعلا مدیرعامل می‌ماند/ گزینه مربیگری استقلال خارجی است
241 بازدید
28 خرداد 1394 , ساعت 15:42

کردنوری در گفتگو با مهر:

افشارزاده فعلا مدیرعامل می‌ماند/ گزینه مربیگری استقلال خارجی است

وی در پاسخ به این سوال که هیات مدیره بیشتر به دنبال گزینه خارجی است یا داخلی؟ خاطرنشان کرد: گزینه اصلی ما مربی خارجی است البته مربی که از دانش بالایی برخوردار باشد و بتواند به استقلال کمک کند، اما اگر نتوانیم یک مربی خارجی خوب برای استقلال پیدا کنیم قطعا به دنبال گزینه داخلی خواهیم رفت.

عباس کردنوری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ونشستی که امروز در وزارت ورزش با هدف بررسی اوضاع استقلال برگزار شد گفت: امروز تنها جلسه معارفه بود و حرف خاصی در خصوص سایر مسائل استقلال زده نشد.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که نفر آخر هیات مدیره چه زمانی معرفی خواهد شد، افزود: آخرین نفری که قرار است عضو هیات مدیره استقلال شود پس از بررسی های لازم طی روزهای آینده مشخص و معرفی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آخرین عضو هیات مدیره از پیشکسوتان استقلال خواهد بود یا خیر؟، عنوان کرد: از پیشکسوتان استقلال کسی در هیات مدیره نخواهد بود و قرار است وزارت ورزش ظرف چند روز آینده عضو جدید را معرفی کند.
کردنوری در خصوص علیرضا منصوریان نیز توضیح داد و به خبرنگار مهر گفت: ما تا پایان وقت امروز منتظر منصوریان خواهیم بود اما با توجه به اینکه مسئولین نفت علاقه ای ندارند که او را به استقلال بدهند، به احتمال زیاد او در نفت باقی خواهد ماند و به استقلال نخواهد آمد. بنابراین ما تلاش می کنیم تا هر چه زودتر سرمربی جدید را معرفی کنیم تا از کورس رقابت با سایر تیم ها عقب نمانیم.
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که امیر قلعه نویی به استقلال بازگردد یا خیر؟ گفت: هیچ صحبتی در این خصوص در هیات مدیره انجام نگرفته و بعید می دانم قلعه‌نویی به استقلال بازگردد.

وی در پاسخ به این سوال که هیات مدیره بیشتر به دنبال گزینه خارجی است یا داخلی؟ خاطرنشان کرد: گزینه اصلی ما مربی خارجی است البته مربی که از دانش بالایی برخوردار باشد و بتواند به استقلال کمک کند، اما اگر نتوانیم یک مربی خارجی خوب برای استقلال پیدا کنیم قطعا به دنبال گزینه داخلی خواهیم رفت.

کردنوری در خصوص وضعیت فیروز کریمی و پرویز مظلومی برای سرمربیگری استقلال نیز گفت: این دو هم گزینه های هیات مدیره هستند اما باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص تعیین مدیرعامل باشگاه نیز عنوان کرد: با افشارزاده صحبت کردیم و از او خواستیم با توجه به شناختی که از وضعیت کنونی استقلال دارد تا پایان فصل نقل و انتقالات کنار ما باشد زیرا او بخاطر پستی که در وزارت ورزش دارد با مشغله فراوان کاری دست به گریبان است.

کردنوری در پایان و در خصوص اینکه گفته شده است علی نظری جویباری برای فصل نقل و انتقالات به استقلال بازخواهد گشت گفت: چنین چیزی صحت ندارد و صحبتی در خصوص بازگشت جویباری به استقلال به میان نیامده است.

خبرگزاری مهر

موضوعات مرتبط ورزشی

اصغر جهانیان در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به محبوبیت رشته موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: رشته اتومبیلرانی و موتورسواری از رشته های پر هیجان و پر طرفدار در تمامی کشورها است تا جایی که در بعضی...
به گزارش خبرنگار مهر، نشست کمیته فنی فدراسیون تنیس روی میز به منظور بررسی گزینه‌های پیشنهادی برای مشخص کردن بازیکن انتصابی تیم ملی برگزار شد. در این جلسه و پیش از معرفی بازیکن انتصابی، مصوب شد که تیم ملی به...
به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه‌ریزی کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵، هشت تیم صعود کننده از مرحله یک‌هشتم نهایی شامل ۴ تیم از منطقه غرب آسیا و ۴ تیم از منطقه شرق آسیا به مرحله یک‌چهارم...
ابراهیم جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمامی پیشکسوتان و بزرگان کشتی پیکارهای انتخابی حمایت می‌کنند، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: وقتی پس از سال‌ها رقابتهای انتخابی در این سطح برگزار می‌شود، بالطبع با برخی حاشیه‌ها...

برچسب های مرتبط

به گزارش خبرنگار مهر، نصرالله سجادی درباره نحوه انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس و استقلال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: فرض اول برای افرادی که عضو هیات مدیره می‌شوند، این است که سابقه حضور در باشگاه را داشته باشند....
 • دنیای سیاست

 • طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا

  طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا طراحی فوق العاده ویلا
  گزارش تصویری - خانه و باغ
 • نظر سنجی

  عملکرد شهردار خرامه را در سال 1396 چگونه ارزیابی میکنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها

 • موضوعات

 • تبلیغات خبر خِرامه
 • اجتماعی

 • تارنمای خبر خِرامه